Про нас

Цей сайт створено в рамках проєкту офісу Ради Європи в Україні «Захист національних меншин, включаючи ромів, та мови меншин в Україні».

Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації виграв конкурс на участь у проєкті Ради Європи, оскільки в  регіоні вже налагоджена плідна взаємодія між владою та національними меншинами, і надалі розроблена комунікаційна платформа може стати  взірцем для інших областей України.

Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації – заслужений працівник культури України, кандидат історичних наук Владислав Мороко.

Заступник директора департаменту – начальник управління міжнаціональних відносин Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації – Павло Мяло.

Начальник відділу національностей та релігій управління міжнаціональних відносин – Валерія Рябченко.

Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації.

https://www.zoda.gov.ua/article/188/departament-kulturi,-turizmu,-natsionalnostey-ta-religiy.html

Організація роботи по забезпеченню державної політики у сфері  міжнаціональних відносин та захисту прав національних меншин покладено на управління міжнаціональних відносин Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації (розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 15.11.2017 № 605 «Про затвердження Положення про Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації», зі змінами).

__

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА «АСОЦІАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Керівник – Науфаль Хамдані

https://www.facebook.com/Асоціація-національних-меншин-Запорізької-області-574500319383720/

Асоціація національних меншин активно співпрацює з громадськими організаціями національних меншин, які існують у Запорізькій області.

Управління міжнаціональних відносин Департаменту культури ЗОДА

Асоціація національних меншин Запорізької області