Визначено одержувача бюджетних коштів для здійснення заходів Програми підтримки розвитку культур національних меншин

Визначено одержувача бюджетних коштів для здійснення заходів  Програми підтримки розвитку культур національних меншин

05.06.2020 під головуванням директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислава Мороко відбулося друге засідання конкурсної комісії з визначення одержувача бюджетних коштів для здійснення заходів Програми підтримки розвитку культур національних меншин у Запорізькій області на 2018-2022 роки.

Очільник Департаменту наголосив на важливості проведення потужних консолідуючих заходів, що об’єднують представників всіх національних меншин, які мешкають, на території Запорізької області. Серед них особливе значення  має фестиваль мистецтв національних культур «Ми – українські», який вже традиційно проходить у Приморську. Родзинкою 2020 року також стане ІХ Собор болгар України, який вперше відбудеться у Запорізькому регіоні.

27.04.2020 відбулося перше засідання конкурсної комісії (у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 та з метою неухильного виконання вимог Постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211), відбулося в онлайн форматі. На першому засіданні було визначено строки проведення у 2020 році конкурсу з визначення одержувача бюджетних коштів – 14 календарних днів, починаючи з наступного дня після оприлюднення оголошення.

Оголошення про конкурс було розміщено на сайті облдержадміністрації та оприлюднено в газеті «Запорізька правда» (зараз – «Правда ЗП») від 07.05.2020 № 17.

Комісія, проаналізувавши документи учасників конкурсу, прийняла рішення: переможцем конкурсу – одержувачем бюджетних коштів на реалізацію Програми підтримки розвитку культур національних меншин у Запорізькій області у 2020 році визнати громадську спілку «Асоціація національних меншин Запорізької області».