Комунікаційна платформа національних спільнот отримала підтримку депутатів обласної ради

Комунікаційна платформа національних спільнот отримала підтримку депутатів  обласної ради

29 грудня під час пленарного засідання сесії Запорізької обласної ради восьмого скликання депутати підтримали запропоновані Департаментом культури, туризму, національностей та релігій ОДА зміни до Програми розвитку культур національних меншин у Запорізькій області на 2018-2022 роки. Серед іншого було прийнято рішення про фінансування комунікаційної платформи національних спільнот області «Багатонаціональна сім’я Запорізького краю» Зазначена ініціатива спочатку була розглянута 28 грудня на розширеному засіданні бюджетної комісії Запорізької обласної ради  та отримала схвалення народних обранців.

Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації Владислав Мороко зазначив, що у серпні 2019 року Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації взяв участь  у пілотній ініціативі «Допомога Ради Європи у розробці та реалізації комунікаційної стратегії для кращого спілкування з питань захисту національних меншин та мов меншин в Україні з метою кращого консультування національних меншин». Комунікаційна платформа розроблена за рахунок коштів Ради Європи в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки («Захист національних меншин, у тому числі ромів та мов меншин в Україні»).

На платформі розміщується актуальні новини щодо діяльності національно-культурних товариств області, нормативно-правова та довідкова інформація у сфері міжнаціональних відносин.