День гідності в Мелітополі

День гідності в Мелітополі

24 листопада в Мелітополі з нагоди відзначення Міжнародного дня толерантності, Всесвітнього Дня Гідності, Дня Гідності та Свободи в Україні онлайн  відбулася Zoom-конференція  «Весь світ в одному місті».

Захід організовано за ініціативи кафедри соціології МДПУ імені Б. Хмельницького, Мелітопольського міського краєзнавчого музею, ГО «Мелітопольська міська єврейська община», Централізованої бібліотечної системи відділу культури Мелітопольської міської ради, СГО «Рада національно-культурних товариств м. Мелітополь». Участь у конференції взяли науковці, культурні діячі та представники громадських організацій, зокрема національно-культурних товариств.

Під час конференції розглядалися сторінки історії, маловідомі для багатьох мелітопольців. Відбулося знайомство із меморіалом жертвам Холокосту «Плач по ненародженим»: чому обрано це місце, що символізує дівчина та її хустка, інші деталі. Розглядалися теми: «Честь і гідність як найвищі соціальні цінності»; «Вивчення історії Холокосту – попередження злочинів проти людства»; «Піднесення національної свідомості через призму музейної експозиції»; «Толерантність як ознака сучасності та усвідомлена необхідність суспільного співіснування».